KURUMSAL

HAKKIMIZDA

FH Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, 2010 yılında Fatih Koştu ve Halil Şahin ortaklığı ile kuruldu. Gayrimenkul sektöründe hizmet vermek üzere kurulan şirket, RE/MAX Beyaz markası ile sektöre giriş yaptı. Gayrimenkul danışmanlığı ile edindiği tecrübe ışığında, konut ve işyerleri inşaat uygulamalarında müşteri tercihlerini ve beklentilerini yorumlayarak son kullanıcı için konforlu ve ergonomik, yatırımcı için değer kazanan projeler oluşturmak hedefiyle 2016 yılında FH İnşaat markasıyla müteahhitlik anlamında ilk adımı attı. Ordu - Beyaz Evler konut projesi ile standartları yükseltmeyi vaad eden FH İnşaat’ın yeni projeler için çalışmaları hızla devam ediyor.   İlk planda Ordu’da projelerini hayata geçirmeyi planlayan FH İnşaat’ın kısa sürede temeli atılacak iş merkezi ve yeni konut projeleri, sektöre değer katacak. Şirketin gayrimenkul danışmanlığı ve müteahhitlik dışında, Bolu Kartalkaya’da turizm sektöründe ve Orhaneli ile Edirne’de madencilik sektöründe farklı yatırımları bulunmakta.   Kartalkaya’da Kaya Palazzo bünyesinde kayak kiralama hizmeti veren şirket; Orhaneli’de krom, Edirne’de de kurşun çıkararak madencilik sektöründe de faaliyette bulunuyor.


MİSYONUMUZ

Gayrimenkul danışmanlığı ile hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübemizi diğer işletmelerimizde kullanarak, güvenli, yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve girişimci yaklaşımımızla içinde bulunduğumuz sektörlere değer katmak, referans marka olmak.


Yönetim Kurulu Özgeçmiş Bilgileri

Fatih Koştu :

1976 yılında Bursada doğdum. İlköğretim ve lise öğrenimimi Bursada tamamladım. Üniversite öğrenimimi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi pazarlama bölümünde tamamladım. Sütaş A.Ş., Türk Henkel firmalarında üst düzey yönetici olarak çalıştım. Saruhan Kimya (Fakir Hausgerate) firmasında Türkiye satış müdürlüğü yaptım. İlgi alanım olan gayrimenkul sektörü ile sektör lideri Re/Max ile 2009 yılında tanıştım. Gayrimenkul danışmanı olarak başladığım bu serüvene, 2010 yılında ofisimi açarak Bursanın en kalabalık ofisini kurdum. Kişisel olarak enerjik, hırslı ve hayata her zaman olumlu bakan bir yapıya sahibim. Sürekli hedeflerim vardır ve kendimi bu şekilde motive ederim. Bu özelliklerimi iş hayatıma yansıtarak gelişime açık bir yol izliyorum. Geçmiş iş tecrübelerimi şirketimde geliştirerek lider bir Re/Max ofisi olmak en büyük hedefim. Spor yapmak ve çeşitli aktiviteler ile keşif gezileri yapmak en sevdiğim hobilerimdir. Eski profesyonel futbolcuyum, Bursaspor Kulübü üyesiyim.

Halil Şahin :

1977 yılında Ordu’da doğdum. İlköğretimimi Ordu Atatürk İlkokulu, lise eğitimimi Ordu Anadolu Lisesinde, Üniversite öğrenimimi Ankara Çankaya Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olarak tamamladım. 6 yıl çeşitli firmalarda üst düzey yönetici olarak çalıştım ve bu süre sonunda Bursa’ya geldim. Gayrimenkul sektörü ile sektör lideri Re/Max vasıtası sayesinde 2009 yılında tanıştım ve 2010 yılında ofisimizi açarak Bursanın en başarılı ofisini kurduk. Kayak yapmak ve tenis oynamak hobilerim arasındadır. Eski lisanslı voleybolcuyum, evli ve 1 kız çocuk sahibiyim.